Skříně, vestavěné skříně, botníky

Hledáte-li řešení jak využít omezený prostor a uložit do no něho co možná nejvíce věcí, jsou vestavěné skříně na míru nejlepším řešením. Navrhneme Vám co nejvhodnější uspořádání vestavěné skříně, abyste využili její prostor na maximum, doporučíme vhodný materiál, který skvěle doplní Váš interiér a poradíme Vám chytré doplňky, které zpříjemní každodenní užívání vestavěné skříně.
Vestavěné skříně lze využít nejen k ukládání šatstva, módního či ložního prádla, bot, ale i sportovního náčiní, nářadí či hraček Vašich dětí. Pro Všechny Vaše věci najdeme optimální místo...více...

Fotogalerie našich realizací


...

Podklady k prostoru
Přestože je každá místnost jedinečná, naši technici si poradí s velkou výškou stropu, nerovnostmi zdí, šikmou střechou, radiátory, vypínači i zásuvkami. Nic není překážkou. Vestavěná skříň bude vyrobena s ohledem na možnosti prostoru, Vaše přání a požadavky. Toužíte-li po elegantní, praktické skříni je třeba znát rozměry místnosti či výklenku - výšku, šířku, hloubku. V případě, že je prostor pro vestavenou skříň náročný na zaměření, domluvte si schůzku s naším technikem, který rád přijede k Vám a prostor sám zaměří.

Grafický návrh skříně
Následuje zapřemýšlení nad vnitřním uspořádáním vestavěné skříně a doplňků, které využijete. Ke standardnímu vybavení vestavěné skříně patří vedle běžných polic šatní tyče, výklopné šatní tyče, vnitřní zásuvky, výsuvné police, drátěné koše, držák na vysavač, věšáky na různé druhy oděvů, výsuvy na boty,... Se vším Vám samozřejmě pomůže a poradí náš ochotný personál, který Vám vše vysvětlí a doporučí optimální řešení, aby vestavěná skříň byla co nejpraktičtější.
Máte-li již jasno o vnitřním uspořádání a vybavení vestavěné skříně, vytvoříme Vám její grafický návrh. Již při tvorbě grafického návrhu doporučujeme vybrat hlavní materiály, ze kterých má být skříň vyrobena, abychom Vám na základě těchto podkladů mohli zpracovat cenovou nabídku na výrobu Vaší vysněné vestavěné skříně.

Použité materiály - kvalita i design jsou podstatné
Korpus skříně vyrábíme z lamina tloušťky 18 mm v široké škále odstínů a barev od výrobců: EGGER, KRONOSPAN, KAINDL, GLUNZ či PFLEIDERER. Budete-li si přát exkluzivnější materiál, rádi Vám skříň vyrobíme i z dýhy.
U dveří skříně se nabízí řada možností a kombinací. Protože dveře vytvoří z Vaší skříně výrazný designový prvek interiéru, měla by být jejich výběru věnována patřičná pozornost. Mohou být vyrobeny stejně jako korpus z lamina či dýhy. Můžete je doplnit zrcadlem, oživit barevným sklem LACOBEL v jakémkoliv odstínu nebo GRAFOSKLEM - sklem na které Vám natiskneme jakýkoliv motiv dle Vašeho výběru. Dáváte-li přednost eleganci a originalitě jsou pro Vás předurčeny panely MODULOFORM, které se odlišují svým originálním tvarem a 3D vizuálním efektem. Navíc mohou být děrované, přejete-li si aby skříň větrala - například u botníku. Pryč jsou designově nezajímavé větrací mřížky!
Materiály na dveře lze různě kombinovat. Je proto jen na Vaší fantazii, jak originální kus nábytku ze skříně vytvoříte. V neposlední řadě je třeba zvolit druh a systém otvírání, zda půjde o dveře otvírací či posuvné. U posuvných dveří v závislosti na vybraném systému posuvu si můžete zvolit profil a odstín rámů.

Zaměření a realizace
Pokud se Vám grafický návrh i cenová nabídka zamlouvají a rozhodnete se vestavěnou skříň u nás objednat, domluví si s Vámi náš technik termín schůzky u Vás pro přesné zaměření prostoru. Zároveň stanovíme termín instalace skříně u Vás, který přizpůsobíme Vašim potřebám a možnostem a zároveň ho z 99,9% dodržíme! Standardní dodací doba je 2-4 týdny od objednání. Budete-li chtít vzorníky vybraných materiálů zapůjčit, například pro sladění skříně s podlahovou krytinou, rádi Vám je poskytneme, stačí se s námi jen spojit.
Týden před plánovaným termínem montáže se náš technik s Vámi spojí, vzájemně si odsouhlasíte přesný den a čas instalace. Samotná montáž trvá zpravidla 1-2 dny. Jakmile Vám montážníci skříň předají, můžete ji zabydlet a těšit se z krásy a komfortu nového přírůstku Vašeho interiéru.