Dětské pokoje a nábytek

Touží Váš malý školák či student po útulném, barevném, praktickém, originálním, designovém nábytku do svého studentského pokoje a prostoru pro svá studia, uložení knih a hraček? Na základě jeho a Vašich požadavků Vám navrhneme vhodné uspořádání dětského koje, místo pro psací stůl, postel i úložné a šatní skříně. Pro všechny věci Vašeho studenta najdeme správné místo.
Abychom Vám mohli vytvořit grafický návrh dětského pokoje, postačí nám dodat plánek místnosti s mírami - výškou stropu, šířkou a hloubkou a zakreslením dveří a oken. V závislosti na věku a představách Vašeho studenta doporučíme členění dětského pokoje včetně chytrých doplňků a příslušenství, které praktické využití dětského nábytku zpříjemní. Nábytek do dětského pokoje může být vyroben z lamina, kde je na výběr široká paleta barevných odstínů i dřevo dekorů, dýhy, masivu či kombinací materiálů, v závislosti na vkusu studenta a stylu Vašeho interiéru. ...více...

Fotogalerie našich realizací

Prostorný a pohodlný psací stůl
Psací stůl je neodmyslitelným kusem nábytku v dětském pokoji. Měl by být dostatečně prostorný, aby se na něj vešel počítač a zároveň umožnil pohodlné psaní domácích úkolů a učení. Může být celý vyroben z lamina, dýhy či masivu. Chcete-li pokoj provzdušnit, vyrobíme stůl s kovovými nohami nebo bude stát na moderních stolových podnožích, které mohou být i výškově stavitelné. Ve stejném duchu, barevné kombinaci a designu ke stolu vyrobíme i kontejner se zásuvkami, na psací pomůcky, sešity, papíry a jiné drobnosti.

Kvalitní postel pro zdravý spánek
Aby Váš školák načerpal síly na nová dobrodružství dalšího dne, je třeba aby si řádně odpočinul. Vyrobíme mu postel, která bude splňovat požadavky na klidný spánek s pevným nebo lamelovým roštem. Dodáme do něj kvalitní zdravotní matraci renomovaného výrobce dostupnou na trhu, kterou si vyberete. Poradíme si s úložným prostorem pro lůžkoviny. Vyrobíme Vám "peřiňák", který může být zajímavou součástí postele nebo peřiny schováme do výsuvů pod postelí. Nebo byste pod postelí měli raději další výsuvné lůžko pro kamarády, kteří občas zůstanou na noc? Je to jen na Vás a Vašem životním stylu. Vyrobíme Vám na míru i vyvýšenou nebo patrovou postel, jak si budete přát.

Šatní a úložné skříně na knihy a hračky
Navrhneme Vám vestavnou skříň nebo zajímavou designovou skříňku pro uložení a uspořádání všech věcí Vašeho studenta od oblečení, knih, hraček, až po sportovní náčiní, aby byl daný prostor využit na maximum a zároveň bylo vše přehledně uspořádáno a komfortně dostupné. Poradíme Vám vhodné vnitřní uspořádání skříně, včetně chytrých doplňků, aby byla skříň co nejpraktičtější a zároveň designově splňovala požadavky Vašeho studenta. Vytvoříte-li studentovi kvalitní a pohodlné zázemí, jistě Vás odmění svým úspěchem a dobrými výsledky.