Obložení, schody, truhlářství


Obložení betonových schodů

Chcete-li aby Vaše betonové schody získali šmrnc, dýchali elegancí a příjemně se po nich chodilo, neváhejte a nechte je obložit dřevem. Vyrobíme Vám pouze vrchní nášlapy nebo včetně podstupňů, jak si budete přát a přimoříme je do libovolného barevného odstínu, aby schody dokonale ladily se zbytkem Vašeho interiéru. Mají-li schody vydržet každodenní zátěž a co nejdéle krásné, doporučujeme zvolit tvrdou, byť dražší dřevinu (dub, buk), která je výrazně odolnější vůči škrábancům a jinému mechanickému poškození. ...více...

Fotogalerie našich realizací


Na kvalitní povrchové úpravě záleží!
Neméně důležitá, vedle volby materiálu, je povrchová úprava schodů, kde je možné zvolit ze dvou možností - olej nebo lak. Dřevo upravené olejem zůstane přirozenější, olej zvýrazní kresbu dřeva. Velmi tvrdé podlahové laky s protiskluzovou úpravou tvoří dobrou ochranu na tvrdých i měkkých dřevinách. Lak nanášíme bezvzduchým, vysokotlakým stříkacím zařízením a tudíž dosáhneme vysoké kvality finálního nástřiku.
Dominantní součástí schodů a celého interiéru je bezpochyby zábradlí, jehož výběru bychom proto měli věnovat patřičnou pozornost. I zde nabízíme řadu možností zahrnující moderní kalené sklo či konnex, dřevo, nerez případně jakoukoliv jejich kombinaci.

Obložení stěn, moderní kryty radiátorů či rozdělení prostoru moderními deskami má styl!
Je-li třeba stěnu obložit kvůli snadnější údržbě, omyvatelnosti, ochraně před poškozením nebo prostě z estetického hlediska, navrhneme Vám optimální řešení, které splní všechny Vaše požadavky. Pro obklad je možné do moderního interiéru použít kalené sklo či GRAFOSKLO s jakýmkoliv motivem si vyberete nebo velmi elegantní panely MODULOFORM, do stylového interiéru masiv.
Stejné je to s často nevzhlednými radiátory na stěnách, které mohou narušovat příjemný dojem z interiéru. Vyberte si některý z moderních, elegantních krytů radiátorů MODULOFORM, který dodá styl i Vašemu radiátoru a z černé ovce se stane designový prvek interiéru!

Truhlářství - volné pole pro Vaše sny
Máte-li jakýkoliv sen o netradičním prvku Vašeho interiéru či exteriéru, představte nám ho! Bude-li technicky proveditelný, rádi Vám doporučíme nejlepší řešení vyplníme Vám ho.