Koupelny

Potřebujete-li skříňku pod umyvadlo přesně na míru, jste tu na správné adrese. Dle Vašich požadavků Vám navrhneme a vyrobíme skříňku či úložnou skříň do nevyužitého výklenku v koupelně, abyste měli kam složit své ručníky, drogistické věci, šminky, holení či jiné drobnosti a relaxace ve vaně byla nerušená.

Skříňka může být vyrobena z lamina s širokou škálou dekorů, voděodolného kompaktu, který je díky svým vlastnostem do koupelen ideální, dýhy či masivu. Lze ji oživit o zrcadlo, barevné sklo LACOBEL, GRAFOSKLO s jakýmkoliv Vámi vybraným motivem nebo vzdušnými panely MODULOFORM tak, aby ladila s obklady ve Vaší koupelně a stala se jejím nápaditým doplňkem. Navíc může být vybavena i elektro zásuvkami či USB portem. Záleží jen na Vás jak moc chytrou ji chcete.

Pro vytvoření grafického návrhu skříňky postačí zadat její rozměr či rozměr výklenku - výšku, šířku, hloubku a typ a rozměry Vámi vybraného umyvadla. Společně promyslíme členění skříňky, zda preferujete výsuvy či otvírací dvířka, vybereme materiály a na základě těchto podkladů pro Vás zpracujeme cenovou nabídku.

Rozhodnete-li se pro realizaci, skříňku nainstalujeme včetně zapojení umyvadlové baterie a odpadu. Vy skříňku jen zabydlíte a můžete se radovat z jejího šarmu a funkčnosti.

Fotogalerie našich realizací