Postele, letiště, ložnice

Přejete si novou ložnici, abyste byli stále svěží a odpočatí? Navrhneme Vám ji dle Vašeho přání, včetně nočních stolků, komody nebo šatní skříně. Vše vzájemně designově i barevně sladíme, abyste se v ložnici cítili příjemně a odpovídala Vašemu vkusu.
Potřebujete samostatnou postel nebo postel do výklenku? Rádi Vám vyrobíme jakýkoliv rozměr postele dle Vašeho požadavku. Nebo máte obrázek vysněné postele a nemůžete ji nikde sehnat? Stačí obrázek s požadovanými rozměry zaslat nám. Zpracujeme Vám cenovou nabídku na její dodání a budete-li souhlasit, pustíme se do výroby.
Máte málo úložných prostor a potřebujete, aby pod postelí vznikl prostor na lůžkoviny? Nebo dokonce samostatné výsuvné lůžko? I toto umíme vyřešit, abyste mohli klidně spát.
Při plánování postele je dobré pamatovat i na zásuvky a osvětlení, které mohou být v posteli integrované. Ať už půjde o nabíječku na mobil, lampičky na čtení či zafrézované atmosférické LED pásky svítící v různých barvách RGB.
Postel Vám vyrobíme z lamina, dýhy nebo masivu, případně i kombinace těchto materiálů, aby postel byla dokonale sladěná se zbylou částí Vašeho interiéru.

Nejdůležitější součástí postele je vhodný rošt a matrace. Rošt Vám můžeme zhotovit pevný prkénkový nebo dodat lamelový rošt renomovaných značek dostupných na trhu. Je na výběr řada typů a je jen na Vás, zda dáte přednost pevnému, polohovacímu, elektrickému či výklopnému lamelovému roštu. Totéž platí v případě zdravotních matrací, kdy je výběr opravdu široký. Máte-li již rošty či matrace pořízené, nevadí! Dodáme Vám pouze skelet postele, do kterého rošty s matracemi vložíte.

Fotogalerie našich realizací