Proč zvolit právě LIGOP s.r.o.

+ Hrany ABS:
Při výrobě z lamina standardně opatřujeme veškeré hrany tvrzenou, plastovou hranou ABS, která se vyznačuje vysokou odolností proti vlhkosti, mechanickému poškození a chemickým látkám a zaručuje tak dlouhou životnost nábytku.
Hlavní rozdíl mezi běžnými laminovými a ABS hranami je v použitém materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Běžná laminovaná hrana je pouze dekorační papír upravený povrchovou úpravou a laminem, zatímco ABS hrany jsou 2 mm silné, vyrobené z PVC. Proto je hrana ABS více odolná při užívání, časem se neodírá ani neolamuje. Nábytek, který má mít dlouhou životnost by měl být opatřen hranou ABS.

+ Kování Blum s doživotní zárukou:
Kuchyně dodáváme s kováním (např. zásuvkové pojezdy a výklopy) od prestižního rakouského výrobce Blum, na které je poskytována doživotní záruka.

+ Široká paleta kvalitních materiálů, designu a doplňků:
Kuchyně a nábytek vyrábíme ze všech dostupných druhů vysoce kvalitních materiálů: lamino, akrylát, kompakt, dýha včetně exotických dřevin, masiv či různé moderní lakované desky s úpravou proti poškrábání a otiskům prstů. Rovněž nabízíme moderní, trendy materiály stříkané vysokým leskem v různých odstínech RAL. Samozřejmostí jsou k výběru oblíbené doplňky jako např. obkladové sklo, grafo sklo, úložné systémy, koše aj.

+ Vysoká kvalita povrchové úpravy:
Při výrobě z masivu a dýhovaných materiálů používáme barvy RAL, mořidla, lazurovací a polyuretanové laky nejvyšší kvality, které nanášíme bez vzduchovým, vysokotlakým stříkacím zařízením, což výrobkům zajistí dokonalou ochranu, hladkost a maximální životnost.

+ Výroba jakýchkoliv atypů:
Veškerý nábytek a kuchyně vyrábíme na míru ve vlastní truhlárně. Přizpůsobíme ho dokonale Vašemu prostoru o jakékoliv hloubce, výšce či šířce.

+ Kompletní zajištění zakázky:
Náš odborník přijede za Vámi na místo realizace zakázky a po představení Vašeho snu doporučí nejlepší řešení. Na základě dohody z této schůzky zpracujeme grafický návrh výrobku včetně cenové nabídky. Poté se dle Vašeho rozhodnutí přistoupí k realizaci zakázky a společně stanovíme termín dodání, ve kterém výrobek přivezeme a nainstalujeme.

+Záruka a servis:
Před uplynutím záruční doby nabízíme zdarma servis a kontrolu všech našich výrobků. Na truhlářské výrobky, kuchyně a nábytek poskytujeme záruku 2 roky, na veškeré kování značky Blum (panty, zásuvky, výklopy) je poskytována doživotní záruka!