Kuchyně

Kuchyň je duší domova, místo kde v průběhu dne strávíte nejvíce času. Jejímu výběru proto věnujte významnou pozornost, aby byla funkční a praktická a zároveň designově odpovídala Vašemu životnímu stylu, byla chloubou Vašeho domova.
Vyrobíme Vám kuchyň na míru, aby byl využit každičký centimetr prostoru, pro uložení všech hrnců, talířů, vařeček i drobností. Varianty řešení, uspořádání a kombinace materiálů jsou široké a závislé jen na Vašem přání a představě.
Navrhneme Vám praktické uspořádání kuchyně, doporučíme vhodné materiály jednotlivých částí kuchyně dle Vašich požadavků a předvedeme chytré příslušenství a doplňky, které Vaši kuchyň posunou k maximálnímu uživatelskému komfortu. V kuchyni budete mít vše po ruce a vaření se stane pohodovou záležitostí. ...více...

Fotogalerie našich realizací

Moderní kuchyně

Klasické kuchyně

Rustikální kuchyně

Stoly a stolky

Podklady a grafický návrh kuchyně
Toužíte-li po nové, komfortní kuchyni, je ideální zabývat se uspořádáním kuchyně na začátku hrubé stavby domu nebo před rekonstrukcí. Nebudete ještě omezeni žádnými vývody vody či odpady a můžete mít kuchyň uspořádánu naprosto k obrazu svému. V takovém případě Vám kromě grafického návrhu kuchyně vytvoříme i plánek instalací a elektro rozvodů, který předáte své realizační firmě, aby bylo pro Vaši vysněnou kuchyň připraveno vše dle Vašeho přání.
Pro vytvoření grafického návrhu kuchyně je potřeba načrtnout půdorys místnosti - výšku stropu, šířku a hloubku, umístění a rozměr dveří a oken, výšku parapetu od země. Dále pak instalace vody a odpadu či vývod pro digestoř, jsou-li již hotové a neměnné. Nejste-li si zaměřením kuchyně jistí, náš technik si s Vámi rád domluví schůzku, přijede a prostor sám zaměří. Nerovnosti, šikminy či radiátory nejsou na cestě k vysněné kuchyni překážkou. Vymyslíme praktické řešení pro každý prostor.
Jakmile grafický návrh kuchyně vymodelujeme dle Vašich představ a orientačně vybereme materiály jednotlivých částí kuchyně zpracujeme Vám cenovou nabídku na její výrobu, včetně dodání vybraných spotřebičů. Jsme schopni dodat jakoukoliv renomovanou značku spotřebičů dostupných na našem trhu. Je tedy jen na Vás, které dáváte přednost. Samozřejmě i u volby spotřebičů Vám ochotně poradí náš zkušený personál a doporučí nejvhodnější variantu. Chcete-li do nové kuchyně dodat spotřebiče vlastní, ani to není problém. Stačí, když budou v den montáže připraveny na místě. Montážníci Vám spotřebiče ochotně nainstalují a zapojí.

Použité materiály - na kvalitě a designu záleží!
Korpusy (jednotlivé skříňky) vyrábíme z lamina tloušťky 18 mm v široké škále odstínů a barev od výrobců: EGGER, KRONOSPAN, KAINDL, GLUNZ či PFLEIDERER. Budete-li si přát dřevěnou kuchyň, rádi Vám kuchyň i z dýhy či masivu.
Zejména v kuchyni je jednou z nejdůležitějších věcí pro její pohodlnou a dlouhodobou funkčnost použité kování, tzn. výsuvy na zásuvkách, výklopy či panty. Právě ty zajistí dokonalé fungování všech prvků i pohodlí při užívání. Kuchyně osazujeme vysoce kvalitním, značkovým kováním Blum, na které je poskytována doživotní záruka! Zásuvky i výklopy jdou kdykoliv seřídit a budou stejně výborně fungovat i po mnoha letech užívání.

Samozřejmostí je široký výběr z různých druhů dvířek. Ta mohou být vyrobena z lamina, akrylátu, fólie - kdy nabízíme jen kvalitní české výrobce, lakovaná jakoukoliv RAL barvou či z dýhy nebo masivu. Chcete-li něco opravdu elegantního, mohou být dvířka z barevného skla LACOBEL v jakémkoliv odstínu nebo GRAFOSKLA - sklem na které Vám natiskneme jakýkoliv motiv dle Vašeho výběru. Dáváte-li přednost originalitě jsou pro Vás určeny panely MODULOFORM, které se odlišují svým originálním tvarem a 3D vizuálním efektem. Navíc mohou být děrované, přejete-li si aby skříňka větrala.

Dalším materiálem kuchyně, který je třeba pečlivě vybrat je pracovní deska. Ta může být standardní a nejpoužívanější laminátová, či luxusní z umělých a technických kamenů (Technistone, Silestone), tenkého kompaktního laminátu nebo kaleného skla.
S výběrem pracovní desky souvisí i výběr obkladu na zeď mezi pracovní desku a horní skříňky. Obklad kuchyň oživí a vdechne jí svůj osobitý styl. Obklad může být ze stejného materiálu jako pracovní deska (laminát, kámen, kompakt) z lamina, případně z oblíbeného kaleného skla v jakékoliv barvě RAL či potiskem, který si vyberete. Na obklady do kuchyní dodáváme výhradně 6 mm silné kalené sklo, nikoliv levnější LACOBEL či obyčejné sklo s potiskem, které u výřezů na zásuvky nebo při ťuknutí hrncem do skla u varné desky často popraská. Kalené sklo běžným užíváním v kuchyni nerozbijete.

Realizace kuchyně
Rozhodnete-li se kuchyň objednat, přijede technik na přesné zaměření prostoru a domluví termín montáže, který přizpůsobíme Vašim potřebám a možnostem a zároveň ho z 99,9% dodržíme! Standardní dodací doba je 3-5 týdnů od objednání, pokud však spěcháte, vynasnažíme se Vám vyjít vstříc. Zároveň Vám nakreslíme mini projekt s přívody instalací vody, odpadů, zásuvek a osvětlení pro instalatéra a elektrikáře. Budete-li chtít vzorníky vybraných materiálů zapůjčit, například pro sladění kuchyně s podlahovou krytinou, rádi Vám je poskytneme, stačí jen říct. Týden před plánovaným termínem si vzájemně potvrdíme den a přesný čas. Montáž kuchyně trvá zpravidla 2-3 dny v závislosti na její velikosti, včetně kompletního zapojení spotřebičů a dřezu. Jakmile Vám kuchyň předáme, stačí nastěhovat nádobí a můžete si užívat pohodlné vaření ve vysněné kuchyni.